niedziela, 14 lipca 2013

Podkładeczki pod kubeczki :)

W jednym z moich pierwszych postów mogliście zobaczyć podkładki, jakie zrobiłam dla Olgi. Miałam pewien czas temu przyjemność gościć w jej mieszkaniu na śniadanku i z całą pewnością mogę powiedzieć, że prezentują się pięknie, zwłaszcza wśród śniadaniowych specjałów pani domu :)

W ostatnim czasie powstało kilka podkładek pod kubki, które obejrzeć możecie poniżej. Gdybyście mieli ochotę sprawić sobie lub komuś przyjemność i obdarować takową to trzeba Wam wiedzieć, że każdą taką podkładkę można u mnie zakupić, więcej info przez mój e-mail, który znajdziecie w moim profilu na panelu po prawej stronie. Można wybrać jeden z poniższych wzorów lub wybrać jakiś na zamówienie :) . Podkładki można zamawiać pojedynczo lub w kompletach. Oczywiście wzór może zostać wypalony w zasadzie na dowolnej nielakierowanej powierzchni drewnianej (szkatułki, zakładki, czy... meble). Jeśli tylko macie ochotę - zapraszam:)


Żeglarsko, czyli życiowo. Życiowo, czyli żeglarsko.No właśnie, kiedy?Każdego dnia kolejny krok w górę!

 Warto sobie przypomnieć codziennie przy porannej kawie, że:Chodzą słuchy, że stanie na głowie - owszem, T-Rex lubi, ale ćaturangę już niekoniecznie (o czym w którymś z kolejnych postów) ;) Podkładki są polakierowane trzema warstwami bezbarwnego ekologicznego lakieru, dzięki czemu są odporne na zabrudzenia, w razie potrzeby spokojnie można je umyć pod bieżącą wodą i wysuszyć ściereczką. Niestety raczej nie nadają się do mycia w zmywarce, pieczenia i zamrażania ;)

Inspiracje i wzory pochodzą z Internetu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz