czwartek, 18 lipca 2013

Post zawiera lokowanie produktu ;)

Jako, że skrzynka-szkatułka, którą  chcę Wam pokazać w kolejnym poście jeszcze się maluje i suszy, to wykorzystując ten czas zapraszam Was na wyjazd jogiczno-żeglarski.

Zajęcia z jogi prowadzę ja, stronę żeglarstwa i organizacji rejsu ogarnia mój Bartek - najlepszy specjalista łączący te dwie dziedziny, jakiego znam:) Wszyscy razem ćwiczymy, żeglujemy i przede wszystkim dobrze się bawimy, odpoczywamy i robimy to, co jest do zrobienia :) Poszukamy równowagi, zarówno w jodze jak i w żeglarstwie, w skrócie i uproszczeniu: będziemy uczyć się, jak robić, żeby się nie przewracać ;)

Uprzedzając jedno z pierwszych pytań, jakie zwykle się pojawia: nie trzeba umieć pływać wpław a zarówno na jachcie, jak i na jodze można być pierwszy raz w życiu. Z tego względu zapraszamy zarówno żeglarzy, jak i joginów, osoby łączące te dwie dziedziny w swoim życiu, jak również tych, którzy z tymi dziedzinami zetkną się pierwszy raz w życiu. Jeśli chcecie jechać z dziećmi, lub osobą nie biorącą udziału w zajęciach jogi,  to jest taka opcja, o więcej info na ten temat pytajcie indywidualnie.

Zapisy są do 15 sierpnia i do tego czasu można się bez przeszkód zapisywać. Po więcej informacji zapraszam do wydarzenia na facebook'u: https://www.facebook.com/events/621740817845581/?fref=ts, lub tutaj: mroz.aleksandra@gmail.com

Zapraszamy :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz