niedziela, 25 sierpnia 2013

Zaprojektuj lub zamów gotową :)

Teraz na tapecie mam zamówienie robione dla Izy. Sądzę, że smacznie będą się prezentowały w jej ślicznym domku :) Gotowe są już trzy podkładki:


a w toku tworzenia są zawieszki z różnymi pozytywnymi, motywującymi sentencjami, dziś powstała m.in. ze zdaniem "You can't stop the waves, but you can learn to surf." Zdjęcia w kolejnych postach :)


Z tego miejsca zapraszam i Was - zaprojektujcie lub zamówcie gotowy wzór i zróbcie prezent komuś specjalnemu, udekorujcie mieszkanie lub sprawcie sobie wyjątkową rzecz użytkową. Do wyboru są między innymi: podkładki pod kubki, zawieszki na drzwi i nie tylko, breloczki, zakładki do książek...


Wymiar podkładki pod kubek to 10x10 cm, zakładki do książki i zawieszki na drzwi około 15x5 cm, zawieszki (na zdjęciu po prawej stronie na dole) 5x9 cm, breloczka 5*3,3 cm (prostokąt), 2,5x5,5 cm (owal).

Polecam także szkatułki różnej maści, chusteczniki, świeczniki:


Stan surowy, można zamawiać :) Wymiary (długość, szerokość, wysokość): szkatułka po prawej ok. 19x12x6 cm , po lewej ok. 22x13,5x10,5 cm.

Zestaw, który powstał dla Sis na urodziny i był jednocześnie jedną z inspiracji dla mojej dalszej twórczości - utworzony przez Bartek.

O tej piękności pisałam w TYM poście :) .

Wzory i kolory lakieru w zasadzie dowolne, podane przez Was lub wybrane podobne do już wykonanych :) Mogą być proste lub bardziej skomplikowane, jak podkładka dla Olgi >>> KLIK <<< :) Na życzenie mogę zamówić drewienka i szkatułki w innych wielkościach i kształtach, lub też wypalić coś na gotowym materiale.


Po więcej informacji zapraszam przez kontakt mailowy :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz